user_mobilelogo
Garáž Black Cloud vznikla v roce 2013 z prostého nápadu postavit nějakou motorku ve stylu café  racer. Po načerpání inspirace na internetu jsme proměnili myšlenky v činy a začala vznikat první stavba. V průběhu naší první přestavby jsem se rozhodl postavit před svým domem malou garáž, která bude určena čistě pro přestavby motorek. Po dokončení stavby garáže, jsme zjistili, že čtyři stěny se střechou nestačí, tak začala další etapa, a to vybavování dílny nářadím, svářečkou, vrtačkama flexama, atd…..  a tento stav setrvává do dnešních dní.
 
Název Black Cloud vznikl na základě umístění garáže, jelikož garáž stojí pod komínem brněnské spalovny a Zetoru, proto ten „černý mrak“ 
 
A kdo vlastně dílnu Black Cloud tvoří?
 
V naší dílně tvoříme dva,  Lukáš – strůjce nápadu, mecenáš garáže, moto nadšenec. Viktor: mistr přes vše co se týče železa – sváří, pájí, řeže a miluje výsledek své práce
 
Motor repasuje, oživuje a elektřinu zapojuje nejpovolanější z povolaných, náš velký GURU Pavel Krejčí – učitel na Integrované střední škole automobilní obor servis motorek – z čehož vyplývá, že to nebude žádný ořezávátko a dává nám jistotu, že naše motocykly budou běžet jako švýcarské hodinky. 

Lak a airbrush byl svěřen Adrianovi ze Slovenska, velkému charizmatickému uličníkovi s parádními nápady co se týče designu.

A člověk, který dělá naše motorky ještě krásnější, než ve skutečnosti jsou, není nikdo jiný než náš dvorní fotograf Michal Příhoda.